با ما در تماس باشید
فاکس
7832 421 0313
تلفن
7833 421 0313
سموعی
3080 570 0913
Email : Info@sasco.co.ir
  • کنتاکتورخازنی FRAKO
  • کنتاکتورخازنی FRAKO

کنتاکتورخازنی FRAKO

واردات و فروش ویژه کنتاکتور خازنی frako

ویژگی ها:

  1. کنتاکتورهای خازنی فراکو مجهز به کنتاکتهای خاص پیش وصل شونده می باشند. این کنتاکتهای خاص دارای عملکرد پیش وصل کردن مدار با یک فاصله زمانی کوتاه 2 تا 3 میلی ثانیه درحین بسته شدن مدار اصلی کنتاکتور می باشند ( وارد کردن مقاومتهای محدود کننده) جریان اولیه زیاد زمان وصل مدار خازنی توسط مقاومتهایی محدود می شود. 2 کنتاکتورهای خازنی فراکو این عمل را بطور کاملتری انجام می دهند...بدین ترتیب که پس از عمل وصل کنتاکتور ( مدار اصلی) مقاومتهای محدود کننده از مدار خارج می شوند. 

  2.   این بدین معنی است که علاوه برعمل کنتاکتهای پیش وصل شونده مکانیزم دیگری نیز در آنها طراحی شده که کنتاکتور را قادر می سازد پس از وصل مدار اصلی این مقاومتها از مدار خارج شوند وفقط مدار اصلی کنتاکتور،خازنها یا بانک خازنی را در مدار جبران کننده نگه دارد.بدین ترتیب به حداقل رساندن آسیب دیدگی در کنتاکتها در کل سیستم ممکن می گردد و بخصوص خازنها و فیوزها عمر طولانی تری خواهند داشت.

لیست قیمت کنتاکتور خازنی FRAKO

(قیمتها دارای  تخفیف جهت همکاران و تابلو سازان محترم می باشد)

ردیفمشخصات فنیقیمت (ریال)
1 R.K 15KVAR1,247,000
2 R.K 25KVAR1,822,000
3 R.K 50KVAR3,209,000

خدمات قابل ارائه گروه صنعتی ساسکو


-ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal

لیست قیمت محصولات ساسکو یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور محصولات ساسکو در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه کالای درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد.-ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی، ابعاد، کاتالوگ و کلیه مشخصات که مورد نیاز مشتری است، باشد. همچنین می توانید با رجوع به صفحه محصول مدنظر در سایت ساسکو به برخی از مشخصات و ابعاد دسترسی پیدا کنید.


HYUNDAI
SCHNEIDER
LS
SIEMENS
LOVATO
ABB
CHNT
FINDER
STAHL
CEAG
CORTEM
FRAKO

تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به گروه صنعتی ساسکو می باشد.
برنامه نویسی و طراحی توسط حمید هارونی