با ما در تماس باشید
فاکس
7832 421 0313
تلفن
7833 421 0313
سموعی
3080 570 0913
Email : Info@sasco.co.ir
  • چراغ خیابانی LED

چراغ خیابانی

 فروش ویژه انواع چراغ خیابانی (معمولی - LED) با نازلترین قیمت

چراغ خیابانی طرح داینا که تخصصاً با هدف کاربری در معابر محلی،صنعتی ،خیابان ها و اتوبان ها طراحی گردیده است با استفاده از لنزهای فوق پیشرفته امکان تأمین روشنایی لازم را ایجاد نموده است.

این چراغ LED از دستاوردهای صنعت روشنایی است که زمینه های خاص و منحصر به فردی را در این صنعت به وجود آورده است. سیستم مدیریت دمای این چراغ شامل پره های حرارتی است که امکان دفع حداکثری حرارت ایجاد شده در محفظه را به وجود آورده که منجر به افزایش طول عمر لامپ های LED می گردد.

در مقایسه با چراغ های معمول با لامپ هایHID ، استفاده از این چراغ کارآمد می تواند باعث صرفه جویی انرژی به میزان %۷۰ و همچنین کاهش میزان قابل توجهی در هزینه های تعمیر و نگه داری گردد .


توانمندی‌ها:   

  •  سرعت نصب و آسودگی در راه اندازی

  • کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری به سبب طول عمر بالای LED   (50,000 h)

  • روشن شدن سریع: کمتر از 50 msec

  • بهینه سازی چشمگیر مصرف برق

  • پخش متقارن و یکنواخت نور

  • گارانتی 18 ماهه محصول

    جهت دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات فنی با این شرکت تماس حاصل فرمائید.


خدمات قابل ارائه گروه صنعتی ساسکو


-ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal

لیست قیمت محصولات ساسکو یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور محصولات ساسکو در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه کالای درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد.-ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی، ابعاد، کاتالوگ و کلیه مشخصات که مورد نیاز مشتری است، باشد. همچنین می توانید با رجوع به صفحه محصول مدنظر در سایت ساسکو به برخی از مشخصات و ابعاد دسترسی پیدا کنید.


HYUNDAI
SCHNEIDER
LS
SIEMENS
LOVATO
ABB
CHNT
FINDER
STAHL
CEAG
CORTEM
FRAKO

تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به گروه صنعتی ساسکو می باشد.
برنامه نویسی و طراحی توسط حمید هارونی