با ما در تماس باشید
فاکس
7832 421 0313
تلفن
7833 421 0313
سموعی
3080 570 0913
Email : Info@sasco.co.ir
  • Remote IO

REMOTE I/Q ضد انفجار

واردات کارتهای ورودی و خروجی ضد انفجار STAHL آلمان

کارتهای ورودی و خروجی که به ریموت I/O مشهورند (Remote I/O) در سیستمهای کنترل با معماری باز ( DCS ) و اسکادا (scada)  جایگاه ویژه ای دارند. این کارت ها در مدلهای rack mounted (نصب روی رک) و یا نصب تنها با یک یا چند خروجی شبکه صنعتی نظیر مدباس (Modbus) و یا پروفی باس (Profibus) موجود میباشند . از این کارت ها میتوان برای کنترل (control)، ثبت و ذخیره اطلاعات (Recording & Data Acquisition)، نمایش اطلاعات ( HMI) بکار گرفت و با توجه به قابلیت ارسال اطلاعات بر روی شبکه صنعتی شما به راحتی میتوانید مقادیر مختلف ورودی و خروجی را با توجه به نوع شبکه از روی کامپیوتر و یا تجهیز دیگری که امکان ارتباط با شبکه را دارد کنترل و نظارت کنید.
این کارت ها در انواع آنالوگ ،دیجیتال و ورودی های 4 و 8 ویا 16 تائی به صورت تنها و در مدلهای رک مانتد بسته به شکافهای رک تا 64 کانال یا بیشتر میتوانند ورودی و خروجی بگیرند . با توجه به امکان شبکه شدن آنها با یکدیگر بسته به نوع شبکه و پروتکل به کار رفته تا چند صد ورودی و خروجی را به راحتی میتوان با این تکنیک مورد نظارت و کنترل قرار داد .

ویژگی ها:

  • Modular Remote I/O system for 35 mm DIN rail mounting
  • Fieldbus communication : Modbus RTU ,Profibus DP,HART,Industrial  Ethernet Modbus TCP
  • DTM technology for direct access to all system and field device information
  • Installation in
  • Zone 1/Division 1 or Zone 2/Division 2-
  • Zone 21,22-
  • Open -circuiit and short-circuit monitring for each field circuit
  • Module can be replaced in operation (hot swap

جهت دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات فنی با این شرکت تماس حاصل فرمائید.


خدمات قابل ارائه گروه صنعتی ساسکو


-ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal

لیست قیمت محصولات ساسکو یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور محصولات ساسکو در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه کالای درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد.-ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی، ابعاد، کاتالوگ و کلیه مشخصات که مورد نیاز مشتری است، باشد. همچنین می توانید با رجوع به صفحه محصول مدنظر در سایت ساسکو به برخی از مشخصات و ابعاد دسترسی پیدا کنید.


HYUNDAI
SCHNEIDER
LS
SIEMENS
LOVATO
ABB
CHNT
FINDER
STAHL
CEAG
CORTEM
FRAKO

تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به گروه صنعتی ساسکو می باشد.
برنامه نویسی و طراحی توسط حمید هارونی