• نردبان کابل
 • نردبان کابل
 • نردبان کابل

نردبان کابل

گروه صنعتی ساسکوتولید کننده انواع نردبان کابل و متعلقات آن

 

برای اطلاع از قیمت نردبان کابل و مشخصات فنی دقیق تر نردبان کابل با متخصصین ما در تماس باشید.

( نیاز شما در توان ماست )

(hot dip galvaniz- galvanized sheet )

نردبان کابل حداقل با ضخامت 6/0 میلیمتر و حداکثر با ضخامت 2 میلیمتر ساخته میشوند.

پله های موجود در نردبان کابل عموما به دو صورت جوشی یا پیچی با فاصله های 25 سانتیمتری نسبت به یکدیگر ساخته می شوند ولی امکان دارد به درخواست مشتری این فواصل تغییر کند. پله ها جدای از ایجاد استحکام بر روی نردبان کابل ، امکان بسته شدن کابل بر روی نردبان را نیز فراهم مینماید. دیواره نردبان کابل به صورت 4خم یا 6 خم قابل تولید می باشد. عموماً کابلها از طریق بست های مخصوص  بست چنگکی به پله ها متصل میگردند .

به طور استاندارد ، شاخه های نردبان های کابل به صورت 2 متری  یا 3متری طبق سفارش مشتری ساخته میشوند. 

ویژگی های نردبان کابل :

نردبان  کابل به دلیل سبک تر بودن و نصب راحت ترشان ، بیشتر از سینی های کابل مورد استقبال قرار میگیرند و عموماً از ورق گالوانیزه فابریک و یا گالوانیزه گرم و همچنین استیل تولید می شوند .
 نردبان کابل تولیدی این شرکت در سایز های متنوعی و با توجه به سفارش مشتری ساخته میشوند . به طور کلی عرض آن از 50 میلیمتر تا عرض 700 میلیمتر قابل ساخت می باشند . در خصوص لبه و یا ارتفاع نیز عموماً نردبان کابل از ارتفاع 40 میلیمتر تا ارتفاع 150 میلیمتر قابل ساخت می باشند .

سرعت در تحویل کالا ، بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت

دامنه تولید نردبان کابل:

 • عرض ۱۰۰mm-900mm

 • طول ۲m-3m

 • ضخامت ۰٫5mm – 2mm

 • نوع روکش: گالوانیزه عمق داغ  حداقل ۸۰ میکرون ضخامت روی یا گالوانیزه فابریک

 

از محورهای اصلی گروه صنعتی ساسکو می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • طراحی و مشاوره لازم جهت کلیه پروژه ها و کارخانجات توسط مهندسین مربوطه

 • کیفیت و استاندارد های مورد نیاز

 • قیمت  بسیار مناسب نردبان کابل

 • تسریع در زمان تولید و تحویل کالا

 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری

 • ایجاد تنوع در تولیدات و کیفیت بسیار بالا


برای اطلاع از قیمت نردبان کابل و مشخصات فنی دقیق ترنردبان کابل با متخصصین ما در تماس باشید.


برچسب ها :
نردبان کابل-سازنده نردبان کابل اصفهان-سازنده نردبان کابل ایران-انواع لدر-تولید کننده نردبان کابل اصفهان-کاتالوگ نردبان کابل-فروش نردبان کابل-انواع نردبان کابل-ساخت نردبان کابل-سازنده نردبان کابل-تولید کننده نردبان کابل-قیمت نردبان کابل-فروش نردبان کابل-نردبان کابل با ورق گالوانیزه-نردبان کابل با ورق آبکاری گرم-نردبان کابل 20سانتی-نردبان کابل 30سانتی-نردبان کابل 10سانتی-نردبان کابل آبکاری-نردبان کابل آبکاری شده-نردبان کابل آبکاری گرم-نردبان کابل ارزان-نردبان کابل با کیفیت عالی-نردبان کابل در تهران-قیمت نردبان کابل آبکاری-قیمت نردبان کابل گرم-نمایندگی نردبان کابل-نمایندگی نردبان کابل در اصفهان-lader try-قیمت لدر-قیمت لدر فلزی-نردبان کابل ارزان-لدر 10سانتی-لدر20سانتی-لدر30سانتی-لدر40سانتی-لدر50سانتی-لدر60سانتی-نردبان برقی-نردبان کابل60سانتی-نربان کابل با ورق1میلیمتر-نردبان کابل با ورق 2میلیمتر-نردبان کابل با ورق 3میلیمتر-نردبان کابل متحرک-نردبان کابل پیچ و مهره ای-نردبان کابل گالوانیزه-

خدمات قابل ارائه گروه صنعتی ساسکو


-ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal

لیست قیمت محصولات ساسکو یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور محصولات ساسکو در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه کالای درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد.-ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی، ابعاد، کاتالوگ و کلیه مشخصات که مورد نیاز مشتری است، باشد. همچنین می توانید با رجوع به صفحه محصول مدنظر در سایت ساسکو به برخی از مشخصات و ابعاد دسترسی پیدا کنید.


HYUNDAI
SCHNEIDER
LS
SIEMENS
LOVATO
ABB
CHNT
FINDER
STAHL
CEAG
CORTEM
FRAKO

تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به گروه صنعتی ساسکو می باشد.
برنامه نویسی و طراحی توسط حمید هارونی