با ما در تماس باشید
فاکس
7832 421 0313
تلفن
7833 421 0313
سموعی
3080 570 0913
Email : Info@sasco.co.ir
 • نردبان کابل
 • نردبان کابل
 • نردبان کابل

نردبان کابل

گروه صنعتی ساسکوتولید کننده انواع نردبان کابل و متعلقات آن

(hot dip galvaniz- galvanized sheet )

تعریف جامع تجهیز:

جهت عبور تعداد زیادی سیم و کابل در یک مسیر مشخص مورد استفاده قرار میگیرد . عموماً در مسیرهای عمودی از نردبان کابل به جای سینی کابل استفاده میگردد . دلیل آن نیز ، امکان محکم نمودن راحت تر کابل به بدنه نردبان در مسیرهای عمودی میباشد . البته این دلیلی بر آن نمیشود که که در مسیرهای افقی نمیتوان از آن استفاده نمود .نردبان ها حداقل با ضخامت 6/0 میلیمتر و حداکثر با ضخامت 4 میلیمتر ساخته میشوند.

پله های موجود در نردبان معمولاً با حفظ فاصله های 25 سانتیمتری نسبت به یکدیگر ساخته میشوند اما امکان دارد به درخواست مشتری این فواصل تغییر نماید . پله ها جدای از ایجاد استحکام بر روی نردبان ، امکان بسته شدن کابل بر روی نردبان را نیز فراهم مینماید. عموماً کابلها از طریق بست های مخصوص ( بست چنگکی ) به پله ها متصل میگردند .

عموماً و به طور استاندارد ، شاخه های نردبان های کابل به صورت 2 متری ساخته میشوند ، اما در صورتی که مشتری درخواست ساخت این نردبان ها با طول 3 متر را داشته باشد ، این کار توسط تولید کننده قابل انجام میباشد .

ویژگی های نردبان کابل :

نردبان های کابل به دلیل سبک تر بودن و نصب راحت ترشان ، بیشتر از سینی های کابل مورد استقبال قرار میگیرند و عموماً از ورق آهن ساخته میشوند که یا به صورت گالوانیزه فابریک و یا گالوانیزه گرم تولید می شوند .
همچنین می توان از ورق استیل نیز در تولید آن استفاده نمود .
این نردبان ها در سایز های متنوعی و با توجه به سفارش مشتری ساخته میشوند . به طور کلی عرض آن از 50 میلیمتر تا عرض 700 میلیمتر قابل ساخت میباشند . در خصوص لبه و یا ارتفاع نیز عموماً نردبان کابل ها از ارتفاع 40 میلیمتر تا ارتفاع 150 میلیمتر قابل ساخت میباشند .

دامنه تولید :

 • عرض ۱۰۰mm-900mm
 • طول ۲m-3m
 • ضخامت ۰٫۷mm – 2mm
 • نوع روکش:گالوانیزه عمق داغ  با حداقل ۸۰ میکرون ضخامت روی یا گالوانیزه فابریک
 • نوع بسته بندی : پالت

از محورهای اصلی شرکت می توان به مواردی شامل :

 • کیفیت و رعایت استاندارد های مورد نیاز
 •  قیمت مناسب
 • بهبود زمان تولید و تحویل کالا
 •  مشتری مداری و جلب رضایت مشتری
 •  ایجاد تنوع در تولیدات
 •  نوآوری در تولید و به روزرسانی و تولیدات شرکت را نام برد.

 جهت دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات فنی با این شرکت تماس حاصل فرمائید.

قیمتها دارای تخفیف جهت همکاران و پیمانکاران محترم می باشد.


برچسب ها :
cable lader-ladde-LADER-سازنده نردبان کابل اصفهان-سازنده نردبان کابل ایران-انواع لدر-نردبان کابل-انواع نردبان کابل-ساخت نردبان کابل-سازنده نردبان کابل-تولید کننده نردبان کابل-قیمت نردبان کابل-فروش نردبان کابل-نردبان کابل با ورق گالوانیزه-نردبان کابل با ورق آبکاری گرم-نردبان کابل 20سانتی-نردبان کابل 30سانتی- نردبان کابل 10سانتی-نردبان کابل آبکاری-نردبان کابل آبکاری شده-نردبان کابل آبکاری گرم-نردبان کابل ارزان-نردبان کابل با کیفیت عالی-نردبان کابل در تهران-قیمت نردبان کابل آبکاری-قیمت نردبان کابل گرم-نمایندگی نردبان کابل-نمایندگی نردبان کابل در اصفهان-سازنده نردبان کابل در اصفهان-lader try-قیمت لدر-قیمت لدر فلزی-قیمت لدر فلزی-قیمت ندربان کابل-نردبان کابل ارزان-لدر-لدر 10سانتی-لدر20سانتی-لدر30سانتی-لدر40سانتی-لدر50سانتی-لدر60سانتی-نردبان برقی-نردبان کابل60سانتی-نربان کابل با ورق1میلیمتر-نردبان کابل با ورق 2میلیمتر-نردبان کابل با ورق 3میلیمتر-نردبان کابل متحرک-نردبان کابل پیچ و مهره ای-نردبان کابل گالوانیزه--

خدمات قابل ارائه گروه صنعتی ساسکو


-ارائه پیشنهاد مالی یا Financial Proposal

لیست قیمت محصولات ساسکو یا پیشنهاد مالی بنا به نوع درخواست مشتری در بازه های زمانی مختلفی برای مشتری ارسال می شود. در صورت روتین بودن درخواست، پیش فاکتور محصولات ساسکو در کمتر از یک ساعت برای مشتری ارسال خواهد گردید. در صورتیکه کالای درخواستی خارج از عرف بازار بوده و نیاز به واردات آن از دیگر کشورها باشد از یک روز تا یک هفته زمان خواهد برد.-ارائه پیشنهاد فنی یا Technical Proposal

پیشنهاد فنی بنا به درخواست مشتری جهت بررسی های فنی ارسال خواهد گردید که می تواند شامل مشخصات فنی، ابعاد، کاتالوگ و کلیه مشخصات که مورد نیاز مشتری است، باشد. همچنین می توانید با رجوع به صفحه محصول مدنظر در سایت ساسکو به برخی از مشخصات و ابعاد دسترسی پیدا کنید.


HYUNDAI
SCHNEIDER
LS
SIEMENS
LOVATO
ABB
CHNT
FINDER
STAHL
CEAG
CORTEM
FRAKO

تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به گروه صنعتی ساسکو می باشد.
برنامه نویسی و طراحی توسط حمید هارونی